wz
Změna adresy King Kong Webu
 
 

Přesměrování..... od 24.10.2005.

 

Dne 20.10.2005 na večer mi přišel e-mail od administrátorů webhostingu www.webzdarma.cz v tomto znění:

 

"Dobrý den,
vzhledem k prodeji domény aktualne.cz jsme tímto k 24.10.2005 nuceni upravit poskytovaní hostingu Vašeho webu
king-kong.aktualne.cz. Vaše stránky budou po tomto datu dostupné na nové adrese king-kong.xf.cz (tato adresa funguje ale už nyní jako alias). Na původní adrese Vašich stránek zůstane ještě po dobu 12ti měsíců přesměrování na výše uvedenou (novou) adresu...."

 

Jako kompenzaci jsme pro Vás nachystali navýšení diskového prostoru zdarma na dvojnásobek - tedy na 100 MB. Jistě ne každému se nová adresa v doméně xf.cz musí líbit, takže budete mít zároveň v administraci Vašeho účtu možnost úplně změnit adresu Vašich stránek se zachováním funkčnosti přesměrování.

 

Děkuji za pochopení.

 

Dodatek admina stránek: prozatím ponechávám tuto stránku na přestěhované adrese www.king-kong.xf.cz. Vy však můžete ovlivnit tuto situaci hlasováním v nové anketě na pravé straně. Vyberte tedy podle svého názoru nový název adresy, která by se Vám nejlépe pamatovala !!! Přeji Vám pevnou ruku při její vybírání.

 

P.S. stránky touto zprávou nezanikají ale fungují dál !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

Hlasujte prosím v anketě na úvodní stránce o novou adresu =>

 

                                                                                                                          Děkuji webmaster Standa H.

 

Tyto stránky jsou nekomerčním dílem fanoušků a nejsou oficiálně podporovány tvůrci filmu King Kong. Jakákoliv produkce, kopírování, nebo distribuce těchto materiálů je zakázána. Nelze rozšiřovat zde uvedené věci bez souhlasu Webmastera.